«Обсяги продажів складають 0,01%». Російський онлайн-ритейлер Wildberries прокоментував санкції РНБО України проти нього

27 липня 2021, 19:11

Російський онлайн-рітейлер Wildberries не очікує негативного впливу на свою діяльність через санкції, введені Радою нацбезпеки і оборони України.

"Не дивлячись на швидке зростання популярності компанії в Україні, обсяги продажів у цій країні становлять 0,01% в поточному обороті Wildberries. Таким чином, на думку компанії, введені санкції можуть завдати шкоди лише підприємцям України і покупцям, які позбудуться широкого асортименту товарів за доступними цінами", - цитує агентство Інтерфакс заяву компанії.

Відео дня

23 липня президент Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію санкції РНБО проти Wildberries і співзасновників ритейлера Тетяни і Владислава Бакальчуків.

У вересні 2020 року стало відомо, що Wildberries збирається вийти на український ринок. На сайті ритейлера користувачі виявили товари з символікою РФ і СРСР. Міністр культури і інформполітики Олександр Ткаченко заявив, що проти Wildberries можуть ввести санкції, і вніс відповідний проєкт доручення до Кабінету Міністрів.

Показати ще новини
Радіо NV
X