Україна ввела антидемпінгові мита на металопродукцію з РФ і Китаю

27 червня 2019, 13:06

Плоский прокат із Росії і КНР буде обкладатися митами протягом п’яти років

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення для захисту українських товаровиробників плоского прокату. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Відео дня

«26 червня відбулося засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому розглядалися питання захисту українських товаровиробників від зростаючого і недобросовісного імпорту. Зокрема обговорювалися необхідні обмежувальні заходи щодо імпорту товарів в Україну. Так, комісія розглянула результати проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну певного прокату з корозійностійким покриттям із Російської Федерації та Китайської Народної Республіки. Для захисту українського виробника плоского прокату було вирішено застосувати антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну товарів походженням з Російської Федерації та Китаю терміном на 5 років», — сказано в повідомленні.

Для виробників, експортерів товару з РФ визначена ставка антидемпінгового мита на імпорт в Україну на рівні 47,57%, а для виробників, експортерів з Китаю — 22,78%.

Також комісія заслухала інформацію про результати перегляду і продовження спеціальних заходів щодо імпорту в Україну гнучких пористих плит, блоків і листів з пінополіуретанів незалежно від країни походження. Комісія прийшла до висновку, що встановлений період застосування спеціальних заходів для українського виробника виявився недостатнім і тому його слід продовжити на 3 роки.

З дня набрання рішення комісії законної сили, ставка спеціального мита складе 11,22%, через 12 місяців з дня їх продовження — 10,66%, через 24 місяці - 10,13%.

Раніше повідомлялося, що Україна ввела антидемпінгові мита на імпорт цементної продукції з РФ, Білорусі і Молдови.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X