Вугілля з США вперше прибуло в Україну і вихід українських підприємств на ринок ЄС: Головні ділові новини дня

13 вересня 2017, 20:40
ТОП головних новин українського бізнесу за 13 вересня від НВ Бізнес

1До Україні прибуло перше судно з вугіллям із США

У морський порт Южний прибув балкер з енергетичним вугіллям, який вперше доставив на своєму борту 62 тис. т вугілля з США для ТЕС компанії Центренерго.

Відео дня

2 В Україні дорожчає дизпаливо і бензин, але дешевшає автогаз

Знову зросли ціни на бензин і дизпаливо. Відзначається, що подорожчання почалося в п'ятницю, 8 вересня, і продовжилося аж до сьогоднішнього дня.

При цьому, роздрібні ціни на автогаз знову знизилися. При цьому, в Міненерго очікують подальшого зниження цін на автогаз до 12 грн.

Нагадаємо, що з 1 по 30 серпня середні роздрібні ціни на автогаз в Україні зросли з 10,92 грн/літр до 16,17 грн/л.

У зв'язку з цим, Антимонопольний комітет України порушив справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій на ринку скрапленого газу.

3 Печерський суд Києва заарештував завод Біола і будівлю Студії 1+1 у справі Приватбанку

Суд наклав арешт на майно, яке причетне до справи про розкрадання понад 19 млрд грн, виділених на рефінансування Приватбанку

Згідно з рішенням суду, посадові особи Приватбанку шляхом зловживання своїм службовим становищем протягом 2014 року заволоділи чужим майном.

4 Ще чотири підприємства отримали право на експорт продукції до ЄС

Чотири українські підприємства з виробництва харчових продуктів тваринного походження отримали право експорту на ринок Європейського Союзу: по одному з виробництва яєць, харчового і молока та молокопродуктів і два - риби і рибної продукції.

До країн Європейського Союзу мають право експорту 286 українських підприємств, в тому числі 106 виробників харчових продуктів, зокрема, виробники м'яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.

5 Суд Англії визнав можливим стягнення з України $144 млн на користь Росії

Високий суд Англії та Уельсу (High Court of Justice of England and Wales) визнав можливим виконання на території Великобританії рішення міжнародного арбітражу по виплаті України $144 млн на користь російської Татнафти.

Такими були головні ділові новини середи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X