Вугілля на Луганську ТЕС привозять з Росії – ДТЕК

27 квітня 2017, 19:45
Поставки антрацитового вугілля на Луганську теплоелектростанцію (Щастя, Луганська область) здійснюються з шахт компанії в Росії

Про це в інтерв'ю ЕП повідомив гендиректор ДТЕК Максим Тимченко.

"Є фактичні поставки на нашу Луганську ТЕС (розташована в зоні АТО) з наших ростовських шахт. У Ростовській області у нас дві шахти - Обухівська і Дальня. Ми їх повністю контролюємо і керуємо. На жаль, на Луганську станцію окрім як з Росії доставити вугілля залізничним транспортом сьогодні неможливо", - сказав він.

Відео дня

За даними міністерства енергетики та вугільної промисловості, станом на четвер запаси антрациту на складах Луганської ТЕС становлять 150 тис. тонн антрациту, в четвер було поставлено 3,8 тис. тонн.

Раніше національна енергетична компанія Укренерго синхронізувала роботу Луганської теплоелектростанції (Щастя, Луганська область) з Об'єднаною енергетичною системою України.


Нагадаємо, 25 квітня Національна енергетична компанія Укренерго припинила подачу електроенергії на територію ОРЛО.

Пізніше стало відомо, що Україна вивчає питання припинення перетоків електроенергії на неконтрольовану територію Донецької області слідом за припиненням перетікань на неконтрольовану частину Луганської області.

У результаті Москва заявила, що РФ почне постачання електроенергії на територію ОРЛО.

Показати ще новини
Радіо НВ
X