Всупереч санкціям. Компанії ватажків терористів "Л/ДНР" продовжили роботу в Україні - дослідження

7 лютого 2018, 16:25

У новий список санкцій, який у кінці січня оприлюднило казначейство США, потрапили 32 українських компанії: 20 з них досі працюють, а 12 знаходяться у стані припинення.

Про це йдеться у дослідженні YouControl.

Відзначається, що найпоширеніші сфери, у яких працюють компанії - паливно-енергетична і медіа.

У дослідженні також йдеться про те, що засновники займають або займали ключові посади в так званих "представництвах ДНР і ЛНР".

Відео дня

Так, у 11 компаніях з санкційного списку фігурує Олександр Тимофєєв, так званий "міністр доходів і зборів ДНР". Шість з його компаній досі ведуть діяльність. Він володіє аграрними підприємствами, що входять до групи компаній Екопрод, потужної Агропромислової групи Донбасу. Також йому належать медійні активи Донбасу, компанії з охоронного, ресторанного бізнесу.

Олена Радомська так званий "міністр юстиції ДНР" заснувала три компанії, що потрапили у список Держдепу. Вони активні, надають правові послуги.

Засновником чотирьох компаній, які також потрапили під санкції, є Ігор Антипов, "заступник міністра інформації ДНР". Діяльність цих компаній припинена або знаходиться у стадії припинення.

Дві компанії зі списку засновані Олексієм Грановським, колишнім "паливно-енергетичним міністром ДНР".

Також під санкції потрапили 11 компаній братів Олександра та Сергія Мельничуків, які торгують вугіллям на підконтрольній Україні території. Лише одна компанія з них не веде діяльності.

Дві компанії Сергія Мельничука мають діючі ліцензії на видобуток кам'яного вугілля Антрацит від Державної служби геології і надр.

Компанія Гірничо-збагачувальна фабрика космонавтів має діючу ліцензію з 2010 року до 2030 року на видобуток вугілля у шахті Малоіванівська. Фірма Агроплюс має діючу ліцензію з 2011 до 2031 року на видобуток вугілля у полі шахти Кошарська.

Нагадаємо, 26 січня 2018 року Мінфін США опублікував черговий список санкцій спис до з особами, які підтримують окупацію України.

30 січня Мінфін США опублікував документ з 210 іменами, з числа наближених до президента РФ Володимира Путіна, проти яких можуть бути введені санкції.

Пізніше міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що припис про санкції щодо російського керівництва міститься у секретній частині так званої "кремлівської доповіді".

Показати ще новини
Радіо NV
X