Обвал на світових фондових ринках, повернення частини боргу МВФ та інші ділові новини дня

6 лютого 2018, 21:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ТОП головних новин бізнесу за 6 лютого від НВ Бізнес.

Провідний американський індекс Dow Jones у понеділок, 5 лютого, впав на 1175 пунктів, втративши близько 4,6%. Протягом дня падіння досягало майже 1600 пунктів.

Слідом за Доу-Джонсом впали й інші американські фондові індекси: індекс S & P втратив 3,8%, а Nasdaq - 3,7%.

Відео дня

Відзначимо, що різке падіння американських фондових ринків призвело до того, що 500 найбагатших людей світу за один день втратили $114 млрд своїх активів.

Також сьогодні індекс Української біржі впав на 2,98% - до 1450,9 пункту, індекс ПФТС (біржовий індекс) на 0,09% - до 337,05 пункту.

Так, обсяг торгів на біржі сягнув 90,5 млн грн, в тому числі акціями - 5,6 млн грн. Обсяг торгів на ПФТС становить 181,9 млн грн, акціями - 0,4 млн грн.

Відзначається, що серед індексних акцій на біржі найбільш подешевшали папери Донбасенерго (-8,8%), Укрнафти (-4,7%) і Мотор Січі (-3,9%).

Також у вівторок до 16:15 кв на 2,9% впав індекс Варшавської фондової біржі WIG-Ukraine - до 502,24 пункту при обсязі торгів 4,74 млн злотих (39,3 млн грн).

Рада прийняла закон для найпоширенішої форми бізнесу

Верховна Рада України підтримала у повторному другому читанні і у цілому законопроект Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю з техніко-юридичними поправками.

Згідно із законопроектом, вартість частки Товариства з обмеженою відповідальністю встановлюється станом на день перед зборами учасників Товариства, де було прийнято рішення про виключення учасника з Товариства.

У перехідних положеннях законопроекту міститься також положення про примусовий викуп частки учасником.

Україна повернула МВФ перший в 2018 році борг

Україна виплатила Міжнародному валютному фонду (МВФ) близько 257 млн СПЗ (спецправа запозичення). Відзначимо, що у доларовому еквіваленті це становить близько $373 млн.

Наступний платіж заплановано на початок березня у розмірі 114,3 млн СПЗ.

Також додамо, що міжнародні резерви України до початку лютого становили $18,4 млрд, що на 2% менше, ніж місяцем раніше.

Українська мережа ресторанів закрилася у Дубаї

Українська мережа ресторанів Salateira закрила заклад у Дубаї (ОАЕ).

Один з партнерів мережі Євген Рубан у коментарі до свого повідомлення відзначив, що офіційна версія в тому, що "проект не вийшов на точку беззбитковості".

Рада дозволила НБУ створити реєстр боржників

Верховна Рада України (ВРУ) прийняла закон про створення і ведення кредитного реєстру Національного банку України (НБУ) і удосконалення процесів управління кредитними реєстрами банків.

Відзначимо, що прийняття даного закону є однією з умов співпраці України з Міжнародним валютним фондом і Європейським Союзом.

Такими були головні ділові новини вівторка.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X