Вперше в цьому році. Приват відновив імпорт пального

1 грудня 2016, 10:38
Структури, що забезпечують нафтопродуктами мережа АЗС, що входять в пул компаній Приват, відновили імпортні поставки палива

Про це повідомила консалтингова компанія UPECO, пише Нафторинок.

Так, 25 листопада в порту Одеси був розмитнений танкер з 5 тис. т болгарського дизельного палива стандарту Євро-5. Постачальником дизпалива став НПЗ Лукойла у м. Бургас (Болгарія). Одержувачем ресурсу виступила Укртатнафта. Середня вартість ДТ склала $440/т. Зазначається, що це перша імпортна поставка палива для Привату в цьому році.

Відео дня

Відновлення імпорту пов'язують з кількома причинами: збільшенням реалізації палива через канал АЗС підконтрольних Привату, а також прийнятною вартістю законтрактованого дизельного палива.

Нагадаємо, в 2014-2015 році ГК Приват виступала одним з найбільших імпортерів бензинів і дизельного палива в Україну. У 2015 році структури ГК імпортували в Україну близько 250 тис. т бензинів і ДТ з Болгарії, Греції, Румунії та Росії. Потім імпорт нафтопродуктів був зупинений на користь імпорту сировини для переробки на Кременчуцькому НПЗ (нафта і газовий конденсат).

Показати ще новини
Радіо NV
X