Volkswagen вирішив збирати пікапи Amarok в Узбекистані

1 червня 2018, 17:33

Узбекистан має намір почати співробітництво з Volkswagen з виробництва автомобілів цієї марки з організації складання моделі Volkswagen Amarok.

Про це повідомив голова правління компанії Узавтосаноат Уміджан Салімов, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, угода про організацію спільного виробництва була підписана Узавтопромом і Volkswagen AG в рамках офіційного візиту прем'єр-міністра Узбекистану Абдулли Аріпова в Німеччину в листопаді минулого року. Проект планують реалізувати в 2018-2019 роках.

Відео дня

"Ми практично вже узгодили всю технологічну та виробничу підтримку, врегулювали всі ці моменти. Зараз йде опрацювання питання щодо вартості майбутньої продукції, бо Volkswagen сам по собі недешевий продукт, і ці авто знаходяться в ціновій категорії вище середнього", - сказав Салімов.

Крім того, він додав, що найближчим часом планується підписання договору з новим партнером з КНР з виробництва легкої, середньої та важкої вантажної техніки. Інші деталі цього проекту він не озвучив.

Він зазначив, що співпраця з німецьким і китайським автовиробниками укладається в загальну концепцію щодо збільшення числа автомобільних марок, що збираються в Узбекистані.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року Volkswagen стала найбільшим в світі виробником автомобілів, продавши рекордні 10,74 млн автомобілів.


Узавтопром - об'єднує підприємства автомобільної промисловості Узбекистану, створено у 2004 році на базі асоціації Узавтопром. До складу компанії входять більше 20 підприємств. Найбільшими є СП GM Uzbekistan, що випускає легкові автомобілі, СамАвто, яке виробляє автобуси та вантажівки на шасі Isuzu, і MAN Auto Uzbekistan з випуску вантажних автомобілів MAN (тягачі, самоскиди, фургони).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X