Volkswagen продав рекордну кількість авто, Toyota відтіснили на третє місце

30 січня 2018, 16:46

Німецька група Volkswagen знову стала найбільшим в світі виробником автомобілів за підсумками 2017 року, тоді як японська Toyota поступилася позиціями об'єднаному концерну Renault, Nissan і Mitsubishi Motors, який вирвався на друге місце.

Про це пише Интерфакс.

Volkswagen в минулому році продав рекордні 10,74 млн автомобілів. Це на +4,3% більше, ніж в попередньому 2016 році, якщо вважати всі бренди групи. Якщо не враховувати вантажівки MAN і Scania, продажі склали майже 10,54 млн авто.

Відео дня

Німецькому автоконцерну Volkswagen, крім однойменного бренду, належать марки легкових автомобілів Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, SEAT, Skoda, мотоцикли Ducati, вантажівки MAN, Scania і Volkswagen Commercial.

Сукупні продажі Renault, Nissan і Mitsubishi Motors виросли на 6,5% - до 10,608 млн, вони включають тільки легкові і малотоннажні вантажні автомобілі, і за цим показником концерн випереджає Volkswagen.

У тому числі група Renault збільшила реалізацію на 8,5%, до 3,76 млн, встановивши новий рекорд. Продажі Nissan підвищилися на 4,6%, до 5,82 млн автомобілів, Mitsubishi Motors - на 10%, до 1,03 млн.

Згідно з річним звітом Toyota, продажу її машин по всьому світу зросли в 2017 році 2,1% - до 10,4 млн одиниць.

З провідних автовиробників світу поки немає даних тільки для General Motors - компанія звітує 6 лютого. Однак після торішнього продажу європейських брендів Opel і Vauxhall американський концерн навряд чи може розраховувати на місце в першій трійці, відзначають експерти.

Нагадаємо, ринок нових авто в Україні встановив посткризовий рекорд в 2017 році. Лідером продажів став французький бренд Renault.

Показати ще новини
Радіо НВ
X