Volkswagen призупинить роботу заводів у Німеччині — немає комплектуючих з України

2 березня 2022, 15:57

Німецький автовиробник Volkswagen зупиняє роботу деяких заводів у Німеччині через відсутність комплектуючих з України.

Автоконцерн Volkswagen змушений призупинити випуск машин на кількох заводах у Німеччині через зупинку постачання комплектуючих з України після початку війни, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Повідомляється, що автоконцерн створив робочу групу, завдання якої полягає в тому, щоб оцінити ризики та знайти способи забезпечити безперебійний випуск машин.

Цього тижня найбільший завод Volkswagen у Вольфсбурзі працює у штатному режимі, проте за прогнозами концерну наступного тижня доведеться знизити обсяги випуску автомобілів, ще через тиждень повністю припинити виробництво.

Збої постачання також позначаться на роботі заводу з випуску вантажних автомобілів у Ганновері та підприємств, які виробляють автокомплектуючі.

Раніше автоконцерн вже припинив роботу підприємств у Дрездені, а також у Цвіккау, де випускаються електромобілі. Зокрема там збирають модель ID.4, яку експортують до США.

Нагадаємо, що 1 березня німецький автовиробник BMW заявив, що припиняє постачання автомобілів до РФ та їх виробництво на російському підприємстві.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X