Воля відхрестилася від бізнесу в анексованому Криму

31 травня 2017, 17:46
Телеком-компанія Воля заявляє, що не веде бізнесу в окупованому Криму

У прес-службі компанії відзначили, що ТОВ Телесвіт - українська юридична особа, що входить до групи компаній Воля, яка діє в правовому полі України і не має жодного відношення до Криму, пише ЕП.

Відео дня

"У 2014 році всі телекомунікаційні активи були продані російській компанії – ТОВ Телекомунікаційні системи (ТОВ ТС). Спочатку ТОВ ТС використовувала товарний знак Воля, але надалі, як нам стало відомо, самостійно зареєстрували в Роспантенті свій товарний знак під яким надає послуги зараз", - заявили в компанії.

Раніше повідомлялося, що 31 травня телеком-компанія Воля заблокувала для своїх користувачів на території Севастополя доступ до ресурсів Яндекс, Майл.ру і ВКонтакте.

Пізніше в техпідтримці Волі заявили, що дочірнє підприємство компанії Воля ТОВ Телесвіт тимчасово заблокував для своїх користувачів на території Севастополя доступ до ресурсів Яндекс, mail.ru і ВКонтакте, але найближчим часом сервіси будуть працювати.

На питання про те, чи працює провайдер Воля на території окупованого Криму, в техпідтримці відповіли: "Ні. Це представник компанії Воля ТОВ Телесвіт".

Пізніше у Волі повідомили, що "це, мабуть, помилка співробітника техпідтримки".

На уточнююче запитання, звідки у представників Волі інформація про те, що відбувається на території Криму, в прес-службі заявили: "Інформацію про відключення в Криму ми дізналися вранці як і всі користувачі соцмереж. Ми побачили запити від ЗМІ і вирішили перевірити у тодішнього нашого партнера, що відбувається, і чому звучить назва нашої компанії".


Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.

Українські мобільні оператори вже заблокували доступ до російських соціальних мереж і сервісів.

Показати ще новини
Радіо NV
X