Водоканали і шахти не можна відключати від електропостачання, а ТКЕ і ТЦЕ — від газу — рішення Кабміну

3 квітня 2020, 14:03

Кабмін заборонив постачальникам і операторам систем розподілу до 24 квітня відключати від електроенергії нижче технологічного рівня водоканали і вуглевидобувні підприємства.

Постачальникам газу заборонено відключати виробників теплової та електричної енергії. Це передбачено розпорядженням уряду №255 від 2 квітня 2020 року. Заборона буде діяти до завершення карантину 24 квітня.

Відео дня

Також Нафтогаз повинен укладати договори поставки природного газу з виробниками теплової та електричної енергії незалежно від форми власності, які звернулися з такою пропозицією. Компанія також зобов'язана "здійснювати поставки природного газу виробникам теплової та електричної енергії незалежно від стану виконання умов щодо розрахунків, за умови наявності укладених належним чином договорів поставки природного газу".

Нагадаємо, сьогодні прем'єр Денис Шмигаль оголосив про нові обмеження, що вводяться для посилення карантинних заходів в Україні. Зокрема, з 6 квітня не можна буде ходити по вулицях групами в кількості більше двох осіб (виняток передбачено для тих, хто супроводжує дітей).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X