Vodafone змінив тарифи після запуску 4G

17 квітня 2018, 15:19
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Один з найбільших мобільних операторів України Vodafone змінив вартість тарифів лінійки Vodafone Red Extra, збільшивши вартість пакета XS на 5 грн і скоротивши вартість пакетів S, М і L на 4,5-7%.

Про це повідомляється у прес-релізі оператора, передає Інтерфакс-Україна.

"З урахуванням збільшення обсягу трафіку після запуску 4G, в новій лінійці збільшений обсяг мобільного інтернету. В залежності від обраного тарифу, клієнтам буде доступно 2, 5, 10 або 14 ГБ, в тому числі і в 4G мережі", - відзначили в компанії. Термін дії пакетів - чотири тижні.

Відео дня

У компанії відзначають, що у тарифному пакеті Red Extra XS за 55 грн можна буде отримати відразу 2 ГБ. До цього ціна пакета становила 50 грн/міс., при цьому пакет включав в себе 2 ГБ трафіку, в пакеті Red Extra S за 65 грн - 5 ГБ, раніше 70 грн/міс. і 4 ГБ трафіку, в пакеті Red Extra M за 105 грн - 10 ГБ, раніше 110 грн/міс. і 8 ГБ трафіку, а в старшому пакеті Red Extra L за 170 грн- 14 ГБ, раніше 180 грн/міс. і 12 ГБ трафіку.

У прес-релізі також зазначено, що користувачам тарифів S, М і L лінійки Red Extra доступний також безлімітний трафік в соцмережах. Також зазначено, що в тарифи включено безлімітне спілкування в Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp, Skype і Telegram. Раніше в зазначених тарифах лінійки Red Extra користувачам були доступні в безліміт такі соцмережі і месенджери як Facebook, Twitter, Instagramm, ВКонтакте, а також текстові повідомлення в Viber і WhatsApp.

Крім того, для нових користувачів тарифу Red Extra XS на шість місяців також будуть доступні безлімітне спілкування в зазначених месенджерах і соцмережах, а для нових користувачів Red Extra S, М і L - на шість місяців безлімітний трафік в онлайн відеосервісі YouTube.

"Тарифи Red Extra раніше не продавалися взагалі. На них тільки переводили клієнтів, які користувалися старими тарифами від МТС. Тепер Red Extra став, по суті, повноцінним роздрібним тарифом: лінійка з'явилася на полицях точок продажів і відкрита для самостійної зміни тарифу", - підкреслили в компанії.

Таким чином, оновлена ​​лінійка тарифів Vodafone Red Extra пропонує тарифи вартістю від 55 до 170 грн в залежності від обсягу послуг.

Нагадаємо, що на початку квітня Vodafone раніше запустив нові роумінг-тарифи для абонентів передоплати, а також послугу безлімітного трафіку для Viber, WhatsApp і Skype.

Також добавим, що Vodafone за підсумками 2017 року збільшив прибуток на 76% в порівнянні з 2016 роком - до 2,2 млрд грн.


Vodafone Україна - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні. Мережа Vodafone обслуговує 20,9 млн абонентів в країні.

Vodafone Group - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X