Vodafone збільшив прибуток в Україні, але втратив частину абонентів

21 серпня 2018, 15:56

Один з найбільших мобільних операторів України - Vodafone за підсумками квітня-червня 2018 року вийшов на показник доходу в 3,1 млрд грн, що на 7,5% більше, ніж за аналогічний період 2017 року, чистий прибуток зріс на 3,2% - до 0,5 млрд грн. Абонентська база компанії за підсумками другого кварталу 2018 року скоротилася на 2,6%.

Про це повідомила компанія, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Абонентські доходи Vodafone Україна в другому кварталі збільшилися в основному за рахунок зростання споживання послуг мобільного інтернету.

Відео дня

Доходи від передачі даних зросли на 51,5% в річному численні. Це пов'язано із зростанням кількості data-користувачів, яких за рік стало на 1 млн більше, переходом абонентів на Voice&Data і Unlim 3G тарифи, а також із зростанням обсягу споживання data-послуг.

"В середньому клієнти Vodafone стали використовувати на 139% більше мобільного інтернету, ніж роком раніше. За результатами другого кварталу цифровий клієнт в мережі Vodafone використав в середньому 2,7 ГБ щомісяця", - наголошується в повідомленні.

У другому кварталі 2018 року загальна кількість абонентів у роумінгу зросла на 25% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. При цьому число користувачів мобільного інтернету в роумінгу збільшилася на 89%.

В цілому абонентська база компанії за підсумками другого кварталу 2018 року скоротилася - до 20,3 млн клієнтів. Як пояснює оператор, зменшення кількості клієнтів на 2,6% в порівнянні з першим кварталом 2018 року відбулося внаслідок форс-мажорного відключення зв'язку на непідконтрольних територіях сходу України.


Vodafone Україна - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні. Мережа Vodafone до кінця 2017 року обслуговувала 20,8 млн абонентів. 99% Vodafone Україна належить нідерландській Prelludium B.V., є частиною міжнародної групи МТС, акції якої котируються на Нью-йоркській фондовій біржі.

Vodafone Group - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X