Vodafone запустить в Україні свою платіжну систему

29 травня 2017, 12:34
У п'ятницю, 26 травня, компанія Vodafone Україна почала закрите користувацьке тестування додатка Vodafone Pay, пише ain.ua

Vodafone Pay — мобільний додаток для проведення платежів. Зараз посилання на офіційному сайті Vodafone повідомляє про помилку, проте в кеші Google можна подивитися, як вона виглядала.

Відео дня

Реєстрація досить проста: введення мобільного телефону, введення коду з SMS і встановлення PIN-коду для входу в програму. Якщо з цим же номером телефону ви були зареєстровані в системі MasterCard MasterPass, додаток покаже повідомлення з можливістю підключити банківську карту з MasterPass.

Мобільний додаток дозволяє оплачувати більш 400 послуг, включаючи комунальні, грошовими коштами з балансу вашого мобільного рахунку або з прив'язаною платіжної картки; переводити гроші з картки на картку (p2p) як за повним номером карти, так і за допомогою номера телефону, якщо номер картки одержувача невідомий.

А також використовувати систему MasterPass для зберігання карт та поповнювати мобільний рахунок без комісії.

Також у додатку доступні історія проведених платежів; можливість виставити рахунок; WEB-паспорт, QR-код QR-сканер, а також відповіді на питання, що часто задаються.

Показати ще новини
Радіо NV
X