Vodafone вирішив підвищити вартість тарифних планів з 7 листопада

3 листопада 2017, 20:50
Один з найбільших українських операторів мобільного зв'язку Vodafone прийняв рішення підвищити вартість своїх тарифних планів Red S і Red M на 10 грн і 20 грн відповідно. Крім того, в рамках пакетів також буде збільшена вдвічі вартість дзвінків на інших операторів

Про це свідчить інформація про тарифні плани на сайті компанії. Зміни наберуть чинності з 7 листопада 2017 року.

З урахуванням підвищення, плата за місячний пакет послуг в тарифі Red S складе 70 грн.

Відео дня

Для тарифу Red M нова вартість складе 110 грн. Одночасно з цим буде збільшений пакет хвилин на дзвінки на інші мережі України на 45 - до 150 хвилин.

Зміни також торкнуться і користувачів тарифного плану Red L. Його вартість залишиться незмінною, але зміниться наповнення послуг.

В цілому, в тарифних планах Red S, Red M і Red L підвищиться вартість дзвінків на інші мережі України в два рази - з 25 коп/хвилина до 50 коп/хвилина.

Зміниться і плата на безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна, якщо абонент використовує денні тарифи, то плата становитиме 2 грн щодня і буде зніматися незалежно від використання.

Що стосується пакету інтернет-послуг, то після використання пакета послуг на місяць або в рамках денних тарифів, вартість кожних 100 МБ на день складе 5 грн. Кількість пакетів по 100 МБ до кінця доби обмежена до 20 штук.

Нагадаємо, раніше Укртелеком підвищив свої тарифи з 1 жовтня. Більш того, оператор фіксованого зв'язку вирішив на цьому не зупинятися, і ініціював нове підвищення з 1 січня 2018 року. Так, для абонентів міст зв'язок подорожчає на 7,3%, а абонентів села - на 14,5%.

Показати ще новини
Радіо NV
X