Vodafone відновив мобільний зв'язок тільки в Луганській області

19 січня 2018, 16:03

Компанія Vodafone закінчила ремонтні роботи і відновила пошкоджене обладнання на окупованій території Луганської області.

Про це повідомили в компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Так, наразі в Луганській області послуги зв'язку надаються в повному обсязі.

При цьому, у компанії заявили, що в Донецькій області мережа не працює з невідомих причин.

Відео дня

"Є ймовірність того, що обладнання виведено з ладу або відсутнє електропостачання", - відзначили в Vodafone.

Нагадаємо, що з 11 січня 2018 року жителі окупованого Донбасу залишилися без мобільного зв'язку Vodafone України .

Представник компанії Олег Проживальський зазначав, що мобільним зв'язком Vodafone користуються майже 2 млн громадян України, які залишилися на непідконтрольній території.

Там також немає стаціонарного телефонного зв'язку з підконтрольною територією України. Компанія була останнім оператором, яка надавала послуги зв'язку на непідконтрольних територіях.

Тоді в Vodafone зазначали, що більше третини їх обладнання на непідконтрольній України території Донбасу знаходиться в неробочому стані, а розрив швидше за все стався в окупованих районах Донецької області.

15 січня в Донецьку почали активно продавати сім-карти місцевого оператора Фенікс. За стандартною ціною по 120 рублів (60 грн) можна було придбати з великими чергами, а перекупники пропонували альтернативу, проте вже за 1000 рублів (500 грн).

17 січня на непідконтрольних територіях Донбасу почалися роботи для ремонту пошкодженого кабелю, через що не було єдиного можливого мобільного зв'язку в регіоні, який надавав оператор Vodafone.

.

Показати ще новини
Радіо НВ
X