Vodafone скасував введення нового тарифу для абонентів окупованого Донбасу

19 січня 2018, 14:00

Жителі, які знаходяться на тимчасово непідконтрольной українській владф території Донецької та Луганської областей, які користуються послугами компанії Vodafone, не будуть переводити на нові спеціальні тарифи.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Компанія пообіцяла відшкодувати витрати, яких азнали користувачі мережі, зробивши перерахунок.

Відео дня

Крім того, у Vodafone-Україна відзначають затримку ремонтних робіт з відновлення пошкодженого обладнання на непідконтрольній території через жорсткі часові обмеження доступу для ремонтних бригад до місць пошкоджень, передає Інтерфакс-Україна.

"Нас пускають до місця пошкодження буквально на кілька годин у день, тому ремонтні роботи затягнулися. Двох повноцінних днів у нас не було", - сказала вона.

Земельні і зварювальні роботи, за словами Рубан, тривають у так званій "сірій" зоні, на лінії розмежування.

Вона також наголосила, що всі сторони розуміють необхідність відновлення зв'язку.

Раніше повідомлялося, що Vodafone перевів абонентів з ОРДЛО на тариф за 3 грн в день.

Нагадаємо, з 11 січня жителі окупованого Донбасу залишилися без мобільного зв'язку Vodafone України. Компанія була останнім оператором, яка надавала послуги зв'язку на непідконтрольних територіях.

У Vodafone України додали, що зараз більше третини їхнього обладнання на непідконтрольній України території Донбасу перебуває в неробочому стані. А розрив, швидше за все, стався в окупованих районах Донецької області.

Крім того, у Донецьку почали активно продавати сім-карти місцевого оператора Фенікс. За стандартною ціною по 120 рублів (60 грн) можна було придбати з великими чергами, а перекупники пропонували альтернативу, проте вже за 1000 рублів (500 грн).

17 січня на непідконтрольних територіях Донбасу почалися роботи для ремонту пошкодженого кабелю, через що не було єдино можливою мобільного зв'язку в регіоні, яку надавав оператор Vodafone України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X