Vodafone відключить один зі своїх мобільних напрямків в Україні

10 квітня 2018, 19:59

Другий за величиною мобільний оператор - компанія Vodafone Україна - має намір припинити надання послуг CDMA-доступу до інтернету.

Про це повідомили в прес-службі оператора, передає Інтерфакс-Україна.

"Подальше використання технології CDMA визнано економічно і технологічно недоцільним", - заявили в компанії, пояснивши це тим, що навіть максимальна швидкість передачі і прийому даних стандарту CDMA в 14 разів повільніше, ніж в мережі 3G і в 100 разів нижче швидкостей 4G.

Відео дня

У Vodafone Україна відзначають, що на сьогоднішній день цією послугою користуються всього кілька тисяч клієнтів, і кількість CDMA-абонентів постійно скорочується.

Припинення послуги заплановано з 29 червня 2018 року.

Поки що актуальні тарифи для CDMA-зв'язку оператора складають 7 грн на добу або ж 110 грн на місяць (трафік не тарифікується).

Відзначимо, що Vodafone за підсумками 2017 року збільшив прибуток на 76% в порівнянні з 2016 роком - до 2,2 млрд грн.


Vodafone Україна - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні. Мережа Vodafone обслуговує 20,9 млн абонентів в країні.

Vodafone Group - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках.


Vodafone-Україна використовує технологію CDMA-450 в смугах частот 453,35МГц - 457,5Мгц (дуплекс 463,35МГц - 467,5МГц) для послуги швидкісного мобільного інтернет-доступу МТС-Коннект.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X