Vodafone повідомив про відставку багаторічного керівника компанії

15 травня 2018, 11:50

Головний виконавчий директор (CEO) британського оператора зв'язку Vodafone Group Plc Вітторіо Колао, який займав цю посаду протягом останнього десятиліття, йде у відставку.

Про це йдеться в повідомленні Vodafone у вівторок, 15 травня.

Колао залишить свою посаду з 1 жовтня 2018 року, його місце як в.о. займе нинішній головний фінансовий директор Нік Рід. Заступник Ріда Маргеріта Делла Валле обійме посаду головного фіндиректора з 27 липня.

Відео дня

Також Vodafone повідомила, що доподатковий прибуток компанії за підсумками фінансового року, що завершився 31 березня, виріс до €3,9 млрд з €2,8 млрд в попередньому фінроці. Річний чистий прибуток становив €2,4 млрд порівняно з чистим збитком в €6,3 млрд роком раніше.

Скоригований EBITDA - основний показник рентабельності операцій компанії - в минулому році зросла на 12% при очікуваному самою Vodafone підвищенні на 10%. Згідно з прогнозом компанії, в поточному фінроці її скоригована EBITDA збільшиться на 1-5%.

Річна виручка компанії зменшилася на 2,2% - до €46,6 млрд. Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували виручку Vodafone на рівні €46,1 млрд.

Лише кілька днів тому Vodafone оголосила про придбання європейських активів телекомунікаційної компанії Liberty Global Plc за €18 млрд, що стало для британського оператора зв'язку найбільшим придбанням за останні роки. Крім того, Vodafone перебуває в процесі об'єднання свого індійського бізнесу з Idea Cellular - ця угода, як очікується, буде закрита в червні поточного року.


Vodafone - сьома за величиною компанія в списку найбільших британських корпорацій FTSE 100. Компанія працює у 26 країнах. Кількість її працівників за межами Великої Британії досягає 108 тисяч осіб.

Показати ще новини
Радіо НВ
X