Vodafone попередив про закриття старих тарифів МТС-Україна

5 листопада 2018, 18:42
3523
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Vodafone попередив про закриття старих тарифів МТС-Україна  - фото

Vodafone Україна припинить дію рідко використовуються архівних тарифів

Оператор мобільного зв'язку Vodafone Україна до кінця листопада закриє останні діючі архівні тарифи під брендом МТС-Україна.

Про це йдеться в повідомленні оператора.

"У листопаді Vodafone Україна завершує перехід на роботу під брендом Vodafone. Зокрема, будуть закриті останні архівні тарифи МТС-Україна - тарифи контрактної форми підключення", - повідомили в компанії.

Абоненти цих тарифів зможуть вибрати для себе будь-який з діючих тарифів Vodafone Україна, підкреслюють в прес-службі оператора.

"Перехід в актуальні тарифи безкоштовний і для клієнтів більшості старих тарифів МТС-Україна завершиться до 30 листопада. Кожен абонент отримає SMS-повідомлення з інформацією про закриття тарифу і термінами для переходу в тарифи Vodafone Україна", - зазначають у компанії.

Якщо абонент не зможе вибрати тариф самостійно, оператор запропонує кожному клієнту найбільш оптимальний для нього варіант тарифу, виходячи з інформації про щомісячні витрати на зв'язок, набір і обсяг послуг, якими користується клієнт.

На сьогоднішній день продовжають діяти понад 60 тарифів МТС-Україна, однак абонентів в кожному з них мало, уточнили в прес-службі оператора в коментарі агентству Інтерфакс-Україна.

"Серед діючих тарифів є навіть тарифи UMC. Всі вони вже давно втратили актуальність і більшість таких тарифів автоматично закриється до кінця місяця", - підкреслюють в Vodafone Україна.


Vodafone Україна (раніше МТС-Україна) - другий за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні. Мережа Vodafone обслуговує 20,9 млн абонентів в країні.

Vodafone Group - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

Вчора, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
6456
Компанії/Ринки

Вчора, 13:55

thumb img
Комітет Європарламенту схвалив директиву про Північний потік-2
5335
Компанії/Ринки

Вчора, 13:02

thumb img
Наглядова рада Нафтогазу запропонувала Гройсману оновлений склад правління - ЗМІ
4977

Головне

Фінанси

Вчора, 11:43

thumb img
Україні в 2019 році потрібно позичити близько $4 млрд. Уже ведуться переговори зі Світовим банком про наступну гарантію - Маркарова
Країни

Вчора, 12:13

thumb img
Стрілянина в Утрехті: поліція затримала трьох підозрюваних
Фінанси

Вчора, 09:30

thumb img
Як приватний інвестор може купити ОВДП і скільки можна заробити на цих цінних паперах