Vodafone анонсував запуск 4G в 50 населених пунктах

26 червня 2018, 15:30

Один з найбільших мобільних операторів України Vodafone з 1 липня починає запуск мережі 4G у діапазоні 1,8 ГГц.

Про це йдеться у прес-релізі оператора, передають Українські Новини.

Відзначається, що доступ до інтернету четвертого покоління на цій частоті отримають жителі близько 50 населених пунктів. При цьому, в список першого запуску 4G-1800 Vodafone увійшли населені пункти з 10 областей: Київська, Дніпропетровська, Харківська, Запорізька, Одеська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Кіровоградська, Херсонська.

Відео дня

Передбачається, що новий етап будівництва мережі четвертого покоління дозволить охопити широку територію країни, забезпечивши істотне збільшення покриття населених пунктів.

Для можливості використання 4G в зоні покриття абонентам необхідний смартфон і сім-карта, що підтримують 4G.

Нагадаємо, два найбільші оператори, Київстар та Vodafone, заявили, що у діапазоні 2600 МГц 4G-покриття буде точковим. Базові станції на цих радіочастотах мають радіус дії близько 500 метрів. Обидві компанії заявили про намір встановити по 500 подібних станцій в місцях з найбільшим споживанням мобільного інтернет-трафіку.

6 березня 2018 року відбувся тендер з продажу частот для 4G-зв'язку. Велика трійка українських операторів - Київстар, Vodafone і lifecell сумарно витратили 5,4 млрд грн за 6 лотів в діапазоні 1800 МГц. Найбільшим покупцем став Київстар, який витратив на три лоти 2,8 млрд грн, потім йде Vodafone - 1,8 млрд грн, а lifecell - 795 млн грн.

30 березня Vodafone запустив 4G-зв'язок в діапазоні 2600 МГц в 20 містах України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X