Vodafone почав повертати вартість проїзду у львівському електротранспорті

14 березня 2019, 14:40

Клієнти Vodafone отримуватимуть на свій додатковий рахунок кошти, сплачені за проїзд за допомогою SMS-повідомлення в трамваях і тролейбусах Львова

З 14 березня і протягом місяця клієнти Vodafone, які сплачують за проїзд в електротранспорті Львова за допомогою SMS, отримають витрачені кошти на свій додатковий мобільний рахунок. Vodafone буде повертати кошти за придбання разових загальних і пільгових квитків в трамваях і тролейбусах міста, вартістю, відповідно, 5 і 2,5 грн. Кількість проїздів протягом дня при цьому не обмежується, заявили в компанії.

Відео дня

Після оплати проїзду в електротранспорті Львова через SMS на короткий номер 877, пасажир отримує SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом та інформацією про тип придбаного квитка. Також протягом місяця клієнти Vodafone отримають ще одне повідомлення - про зарахування витрачених коштів на додатковий рахунок. Отримані бонусні кошти абоненти зможуть використовувати на оплату пакета послуг за тарифом; дзвінки по Україні і за кордон; додаткові пакети хвилин; інтернет; послуги в роумінгу і будь-які інші послуги Vodafone, крім контент-послуг.

Оплатити через SMS в електротранспорті можуть абоненти передплаченого зв'язку, у яких на балансі мобільного рахунку достатньо коштів. Додаткові кошти за відправку SMS-повідомлень стягуватися не будуть.

Як повідомлялося, з 5 березня проїзд в електротранспорті Львова можна оплачувати за допомогою відправки SMS.

Також повідомлялося, що в березні зросте вартість чотирьох тарифних планів Vodafone .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X