Vodafone може перенести свій офіс з Великобританії - ЗМІ

29 червня 2016, 11:37
Одна з найбільших компаній Vodafone може перенести свою штаб-квартиру з Великобританії, якщо переговори за результатами референдуму в країні виявляться незадовільними

Про це повідомляє російська служба BBC.

Мобільний оператора уточнив, що йому необхідно зберегти "доступ до вільного пересування людей, капіталу і товарів" в Європейському союзі.

Відео дня

Компанія уточнює, що остаточне рішення з цього питання вони поки не ухвалили.

"Залишається на даний момент неясно, як багато позитивних сторін (членства в Євросоюзі) збережеться, як тільки процес виходу Великобританії з Євросоюзу буде завершено", – йдеться в заяві Vodafone.

Напередодні референдуму, виконавчий директор компанії Вітторіо Колао заявили, що Великобританія в разі Brexit ризикує опинитися поза межами великого європейського ринку цифрових послуг.

У британському Vodafone працює 13 тис. осіб. Виробничий відділ компанії знаходиться у Ньюбері, в графстві Баркшир, а штаб-квартира – в Лондоні.

Згідно із заявою компанії, членство Британії в ЄС, що для них є свободою пересування у Європі, сприяло зростанню компанії.

Єдиний правовий режим у всіх країнах Євросоюзу, а також вільне пересування населення, капіталу і товарів є "невід'ємною частиною успіху будь-якої пан'європейської компанії".

За минулий фінансовий рік 55% прибутку Vodafone отримав за рахунок європейських підрозділів, в той час як британський ринок приніс лише 11%.

Нагадаємо, 23 червня на референдумі у Великобританії перемогли прихильники виходу країни з Європейського Союзу. За таке рішення проголосували 52% громадян, проти - 48%.

Всі подробиці про вихід Великобританії зі складу ЄС читайте в спецтемі НВ


Vodafone – сьома за величиною компанія в списку найбільших британських корпорацій FTSE 100. Компанія працює в 26 країнах. Число її співробітників за межами Великобританії досягає 108 тисяч осіб.

Показати ще новини
Радіо NV
X