Vodafone зібрався запустити 4G-зв'язок у квітні

31 січня 2018, 14:18

Оператор мобільного зв'язку компанія Vodafone Україна планує впровадити 4G-зв'язок у тестовому режимі у Києві у квітні в смугах радіочастот 2510-2520/2630-2640 МГц.

Про це повідомив директор з корпоративного управління і контролю Vodafone Україна Олег Проживальський, передають Українські Новини.

"Ми запропонуємо точково послуги вже у квітні місяці", - сказав він.

Відео дня

Додавши, що швидше за все це буде Київ.

У компанії не уточнили суму інвестицій для впровадження 4G-зв'язку, але звернули увагу на те, що це обійдеться дешевше, ніж впровадження 3G.

"Ми там вже зробили багато для можливості впровадження 4G. Якби у нас не було 3G, а відразу йшли б у 4G, звичайно, це були б великі інвестиції. А так як ми вже багато вклали у побудову мережі 3G, розраховуючи на те, що у подальшому буде 4G ", - сказав Проживальський.

Також наголошується, що дана ліцензія компанії обійшлася у 631 млн грн.

Крім того, у компанії заявили, що більше розраховують на отримання ліцензій на використання частот у діапазоні 1800 МГц, і лише тоді планується розгорнути повноцінне покриття - орієнтовно це буде у липні.

"Діапазон 2600МГц буде дуже затребуваний, коли ми повністю завантажимо 1800 МГц, а 1800 буде завантажений дуже швидко. За 1 календарний рік можемо у всіх обласних центрах мати 4G, а так як буде конкуренція, то кожен буде прагнути зробити це швидше", - зазначив Проживальський.

Нагадаємо, мобільні оператори Київстар, Vodafone-Україна і lifecell на тендері на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження 4G заплатили 2,5 млрд грн за сім лотів.

Раніше повідомлялося, що мобільні оператори можуть отримати компенсацію за частоти, якщо вони за підсумками конкурсу зменшать діапазони частот в 1800 МГц.

Показати ще новини
Радіо НВ
X