Vodafone і MasterСard запустили в Україні нову платіжну систему

14 червня 2017, 12:38
Оператор мобільного зв'язку компанія Vodafone Україна спільно з компанією MasterСard запустили новий додаток - мобільний гаманець Vodafone Pay з функцією оплати зі смартфона

Про це на презентації заявила генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова, передають Українські новини.

"За нашими прогнозами у 2018 році вже близько 30% покупок в Україні будуть здійснені онлайн. І сьогодні ми перетворюємо мобільний телефон кожного українського абонента в мобільний гаманець і робимо світові технології доступними для кожного жителя України", - заявила вона.

Відео дня

Сервіс дозволяє оплачувати товари і послуги зі смартфона, поповнення мобільних рахунків будь-якого оператора і здійснювати грошові перекази.

Користувачем програми може стати абонент будь-якого українського мобільного оператора, клієнт будь-якого українського банку.

Додаток працює на базі операційних систем iOs і Android.

Необхідний для проведення фінансових операцій рівень безпеки забезпечує подвійна верифікація користувача через Pin-код або відбиток пальця, а також за допомогою унікального слова-пароля.

У додатку є понад 300 сервісів оплати послуг.

Нагадаємо, що в 2016 MasterCard запустила в Україні платформу цифрових гаманців Masterpass.


26 травня, компанія Vodafone Україна почала закрите для користувача тестування додатка Vodafone Pay.

Раніше компанія ВФ Україна ( до недавнього часу - МТС Україна ) вже запустила на ринку України ряд брендованих послуг, зокрема, My Vodafone, Vodafone TV, Vodafone Books.

У 2016 році оператор мобільного зв'язку компанія Vodafone Україна скоротила чистий прибуток на 44,3% до 1,3 млрд гривень у порівнянні з 2015 роком.

15 жовтня 2015 року компанія МТС-Україна і компанія Vodafone підписали партнерську угоду, згідно з якою МТС-Україна має намір поступово перевести всі свої послуги під бренд Vodafone.

Після цього МТС-Україна почала позиціонувати себе як Vodafone Україна.

Показати ще новини
Радіо NV
X