Vodafone довелося відмовитися від покупки ТриМоба

28 листопада 2016, 14:06
Мобільний оператор Vodafone Україна (МТС Україна) відкликав з Антимонопольного комітету України (АМКУ) заяву про отримання дозволу на покупку "дочки" Укртелекому –ТриМоба

Про це повідомили в Vodafone Україна, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що таке рішення було ухвалене через неузгодженість даної угоди Фондом держмайна (ФДМ) України.

Відео дня

"Поки компанія вирішила відкликати заяву. Якщо ситуація зміниться, ми готові подати його знову", - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, що АМКУ почав розглядати на предмет ринкової концентрації питання про майбутню угоду МТС Україна і Тримоба ще на початку березня цього року.

Раніше повідомлялося, що АМКУ переніс терміни прийняття рішення щодо купівлі компанією МТС Україна (Vodafone) компанії Тримоб.


МТС Україна є другим за величиною оператором мобільного зв'язку в Україні, обслуговуючи на кінець березня цього року близько 20,7 млн абонентів.

Трімоб за кількістю абонентів – близько 0,9 млн на початок 2016 року – займав 4-е місце на ринку, значно поступаючись лідеру Київстар і йде третім lifecell (раніше - Астеліт). У той же час ТриМоб тривалий час був єдиним власником ліцензії на зв'язок третього покоління (3G), втративши цю монополію лише в 2015 році, коли три вищевказаних операторів мобільного зв'язку отримали таку ліцензію за підсумками конкурсу.

Показати ще новини
Радіо NV
X