Власники приватної медичної мережі Добробут ведуть переговори про покупку клініки Борис

21 січня 2019, 15:49

Власники приватної медичної мережі Добробут ведуть переговори про придбання клініки Борис.


Про це повідомили співвласник і директор столичної клініки Борис Михайло Радуцький і гендиректор і співвласник Добробуту Олег Калашніков, пише Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Мова йде про спільний проект з посилення позицій приватної медицини в Україні. Поки на порядку денному обговорення протоколів і стандартів, які використовуються в наших клініках, а також зіставлення експертизи за медичними напрямками", - йдеться в їх спільній заяві.

Зазначається, що 17 січня Антимонопольний комітет України почав розгляд справи про придбання кіпрською компанією Satumco Limited, власником Добробуту, клініки Борис.

У прес-службі відомства повідомили, що відповідну справу про концентрацію понад 50% в ТОВ Борис було відкрито 4 січня, а 17 січня комітет повідомив про проведення опитування про таку концентрації на ринку медичних послуг столиці.

Зацікавлені особи можуть подавати свої зауваження та міркування на цей рахунок антимонопольному відомству до 28 січня.

Медичний центр Добробут був створений в 2001 році і раніше включав філії в Донецьку і Ялті, однак тепер активи компанії зосереджені в Києві і розширені до великої мережі.

Вона містить станцію невідкладної допомоги, дитячі поліклініки, поліклініки для дорослих, стаціонар для дорослих і дітей, дитячу і дорослу хірургію, лікувально-діагностичний центр, клінічний центр Добробут-Онкологія і центри клінічної неврології, нейрореабілітації та відновної медицини.

Клініка Борис була відкрита в 1993 році. У 2017 році її виручка збільшилася на 2,9% - до 155,6 млн грн, а чистий збиток склав 40,7 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X