Власник українського імпортера палива втік до анексованого Криму – ЗМІ

9 листопада 2017, 11:20
Власник компанії Трейд-НК, яка фігурує в розслідуваннях Одеської податкової та Херсонської прокуратури за фактом ухилення від сплати податків при ввезенні в Україну нафтопродуктів за допомогою обірваного транзиту, Ігор Кордюков втік до анексованого Росією Криму

Про це повідомили джерела в правоохоронних органах, пише enkorr .

Відзначається, що на минулому тижні правоохоронці провели обшук в офісі компанії Трейд-НК.

3 листопада суд заарештував більше 1,5 млн грн вилучених в ході обшуку готівкових коштів.

Відео дня

Кордюков володіє рядом компаній, які здійснюють імпорт нафтопродуктів через морпорт Миколаїв: Трейд-НК, Нафтовий термінал Трейд-НК, Санна Груп, Фенікс Ойл та інші.

Безпосередньо на нього зареєстрована компанія Трейд-НК, інші компанії - на нерезидента Incom Trade LLP (Шотландія). Згідно з офіційними документами Кордюков є "уповноваженим представником" Incom Trade LLP.

Раніше ДФС почала розслідування схеми обірваного транзиту через порт Рені, в якій фігурує компанія Incom Trade LLP. Пізніше стало відомо, що Херсонська прокуратура також проводить аналогічне розслідування, але по іншому епізоду, де в реалізації схеми обірваного транзиту фігурує безпосередньо компанія Трейд-НК та особисто Кордюков.

Incom Trade LLP з квітня 2016 року виступає також формальним постачальником палива для компаній з орбіти Трейд Коммодіті, зокрема - Укр Петрол і Август Пром. Також через неї паливо імпортує сам Трейд-НК і пов'язана з ним Сана-Груп.


Incom Trade LLP заснована в березні 2015 року в Шотландії. Згідно з відкритими даними британського реєстру, її керуючими вказані Eighth Holding Co. і Private Asset Group Ltd., а власниками сейшельський і британська юристи Ширлі Ван Керховена і Сейму Френсіс. У липні цього року Incom Trade LLP стала власником танкера FenixOil, який, за даними правоохоронців, здійснював фіктивний експорт ДТ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X