Forbes оцінив в $1,8 млрд статки власника OnlyFans. У нього українське коріння

16 червня 2021, 18:38

Стан власника платформи OnlyFans Леоніда Радвінського Forbes оцінив в $1,8 млрд. Про самого підприємця мало що відомо.

Американський Forbes оцінив стан власника OnlyFans, популярна платформа для творців еротичного контенту, Леоніда Радвінського в $1,8 млрд. Про це йдеться в матеріалі про Радвінського на сайті Forbes.

Відео дня

Відзначається, що Радвінському належить близько 75% компанії Fenix International, в структуру якої входить сервіс OnlyFans. Платформа дозволяє авторам еротичного контенту ділитися фото або відео в обмін на щомісячні пожертви. Сервіс знайшов особливу популярність після початку пандемії.

Як пише видання, за підсумками минулого року виручка OnlyFans зросла на 540% - до $400 млн. Кількість платять користувачів зросла більш ніж на 500% - до 82 млн осіб. Кількість активних чинників зросла до 1,6 млн осіб.

Сервіс OnlyFans був створений в 2016 році британським підприємцем Тімом Стоклі - сином колишнього інвестиційного банкіра Гая Стоклі. Зараз Стоклі займає пост СЕО компанії. У 2018 році Радвінський купив близько 75% компанії Fenix International.

Про самого Радвінського відомо мало - на особистому сайті власника OnlyFans йдеться, що він «іммігрант з України в першому поколінні». Він вивчав економіку в Північно-Західному університеті. В цей час Радвінський проживає у Флориді.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X