Власник ОККО розповів, чому компанія не продає бізнес в Криму

22 серпня 2018, 16:50

Концерн Галнафтогаз припинив переговори з потенційними покупцями щодо продажу бізнесу в Криму, тому що компанія не впевнена в легітимності продажу кримських активів.

Про це заявив віце-президент Галнафтогазу Василь Даниляк на прес-конференції у Києві.

“До нас були неодноразово такі пропозиції від різних компаній, але оскільки наша компанія не має остаточної відповіді на питання легітимності продажу даних активів, ми припинили будь-які переговори з цього питання”, -відзначив він.

Відео дня

За словами Даниляка, Галнафтогаз звернувся до європейських юристів для того, щоб вирішити, чи не порушує компанія європейське санкційне законодавство.

Крім того, так як холдингова юрисдикція компанії розташована на Кіпрі, Галнафтогаз звернувся до Міністерства фінансів Кіпру, яке повинне визначити санкціонованість даної угоди.

“Коли ми отримуємо ствердну або заперечну відповідь від цього органу, тоді ми будемо розуміти, чи можемо ми продати [бізнес в Криму] чи не можемо”, - підсумував Даниляк.

Нагадаємо, що працівники Служби безпеки України і Генеральної прокуратури провели обшуки в офісах ОККО у Львові і Києві у вівторок, 21 серпня.

Компанію звинуватили у фінансуванні тероризму через те, що вона начебто співпрацює з окупованими територіями України.

У листопаді 2016 року СБУ і Генпрокуратура вже проводили обшуки в офісі Державного агентства резерву України і в офісах компанії ОККО в зв'язку з тендером на закупівлю дизпалива, що не відбувся в лютому 2016 року.


Основною діяльністю Галнафтогазу є роздрібна реалізація пального через мережу заправних комплексів ОККО. Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов, серед міноритарних акціонерів - Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Показати ще новини
Радіо NV
X