Власник найбільшого виробника цукру назвав головне завдання для агробізнесу України

12 липня 2018, 15:37
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Український бізнес повинен змінити сировинний характер вітчизняного аграрного сектора і підвищити ефективність сільського господарства.

Про це в інтерв'ю НВ розповів Віктор Іванчик, власник найбільшого в Україні виробника цукру - агропромхолдингу Астарта.

"Наше завдання - зробити так, щоб ланцюжок доданої вартості був якомога довшим. Тобто змінити сировинний характер нашого агросектору: продавати на зовнішній ринок не зерно, не цукор, а кінцевий продукт на полиці", - зазначив він.

Відео дня

Іванчик додав, що бізнес повинен дивитися в напрямку більш індустріалізованого, модернізованого і ефективнішого сільського господарства.


Агропромхолдинг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.


Читайте інтерв'ю з Віктором Іванчиком у свіжому номері журналу Новое Время - №25 від 12 липня 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X