Власник мережі Mafia запланував велике розширення в Україні

3 листопада 2017, 10:33
Власник мереж ресторанів Mafia, Casta, Georgia, BAO, Гра з вогнем - український бізнесмен Тарас Середюк має намір відкрити 20 нових ресторанів у 2018 році

Про це повідомила Асоціація рітейлерів України.

При цьому Середюк зазначив, що з 20 ресторанів власними будуть 6 закладів, інші будуть відкриті по франчайзингу.

Власні ресторани з китайською, грузинською кухнею і кілька точок Mafia, будуть відкриті у Києві, Дніпрі і Харкові, а у Львові, Вінниці та Одесі заклади відкриють партнери мережі. Вже ведуться переговори щодо відкриття франчайзингових об'єктів у Запоріжжі, Сумах та Кривому Розі.

Відео дня

Крім того, в наступному році бізнесмен разом зі своєю дружиною намір запустити ресторанні проекти з китайською і в'єтнамською кухнею.

Також повідомляється, що в поточному році компанія бізнесмена відкрила 12 нових ресторанів.


На даний момент Середюк і його дружина управляють 48 ресторанами, з яких 13 працюють по франчайзингу. Серед них: 33 ресторанів Mafia, 6 ресторанів Casta, 2 ресторанів Georgia, по 1 ресторану BAO і Гра з вогнем.


Вартість франшизи Mafia коливається від €30 тис. до €50 тис., роялті та маркетинговий платіж заявлені в розмірі 5% і 2% від обороту в місяць. Партнеру доведеться інвестувати близько €700 на 1 кв. м, в приміщення площею 350-400 кв. м. Окупність проекту заявлена в межах 24-36 місяців. Крім Mafia, можна купити франшизу Casta і Georgia.

Показати ще новини
Радіо NV
X