Власник Київстару продає бізнес в Італії

3 липня 2018, 11:43

Телекомунікаційний холдинг Veon Ltd, який восени 2016 року об'єднав свою структуру в Італії з "дочкою" CK Hutchison Holdings, домовився про продаж своїх 50% у спільному підприємстві Wind Tre партнеру за €2,4 млрд (близько $2,8 млрд).

Про це повідомили у прес-службі Veon.

Зазначається, що у результаті операції, закриття якої очікується в третьому кварталі або на початку четвертому кварталу цього року, Veon повністю виходить з СП в Італії. Угода вимагає схвалення з боку європейських та італійських регуляторів.

Відео дня

Кошти компанія планує використовувати для придбання активів Global Telecom Holding SAE в Пакистані та Бангладеші.

При цьому Veon продовжить володіти активом у Алжирі (оператор Djezzy) через GTH, зазначається у повідомленні. Решта від угоди в Італії гроші Veon направить на скорочення боргового навантаження.

У Veon вважають, що ці угоди дозволять спростити структуру групи та підвищити вартість для акціонерів.


Міжнародна група Veon (раніше - VimpelCom Ltd.) є акціонером найбільшого українського оператора мобільного зв'язку Київстар. Акції групи котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі NASDAQ.

Найбільшим акціонером Veon є LetterOne, що входить в Альфа-груп Михайла Фрідмана і партнерів - їй належить 47,9% акцій. Ще 19,7% володіє норвезький холдинг Telenor. Наразі free float компанії на Nasdaq становить 29,2%, після завершення угоди c Telenor free float холдингу досягне 43,8%. Ще 8,3% групи перебуває під управлінням голландського трасту - штіхтінга.

Показати ще новини
Радіо NV
X