Власник Київстару хоче продати вежі в Україні, Казахстані, Грузії і Вірменії

10 березня 2017, 09:29
Телекомунікаційна компанія Vimpelcom, якій належить найбільший український мобільний оператор Київстар, 13 березня планує отримати необов'язкові пропозиції про купівлю своїх веж для розміщення телеком-інфраструктури, розташованих в Євразії

Про це повідомило британське галузеве видання TMT Finance, з посиланням на джерела, передає Інтерфакс-Україна.

Уточнюється, що мова йде про активи в чотирьох країнах - в Україні, Казахстані, Грузії і Вірменії. Загалом на продаж виставлено 12 тис. веж.

Відео дня

Для Vimpelcom краще продати всі чотири активи одному покупцю. Однак заявки з різними комбінаціями активів або на покупку портфеля веж в окремо взятій країні також будуть розглядатися.

За даними джерел TMT Finance, процес продажу веж в Євразії триває вже кілька місяців, інвестиційний меморандум був розісланий претендентам у січні. Серед потенційних покупців як інвестори з Євразії, так і стратегічні і фінансові інвестори з Європи та Азії.

Угоду веде інвесткомпанія TAP Advisors.

Монетизація вежової інфраструктури є частиною стратегії трансформації Vimpelcom, одна з цілей якої - перетворення компанії з традиційного телеком-оператора на digital-провайдера. За словами CEO холдингу, Vimpelcom не прагне швидко продати баштові активи, основні завдання в угодах - це максимізація грошової вигоди і пошук надійних партнерів.

У холдингу вже є досвід продажу вежової інфраструктури: у березні 2015 року Wind Telecomunicazioni, італійська "дочка" Vimpelcom, закрила операцію з продажу 90% акцій компанії Galata, що володіє 7,4 тис. веж. Вартість угоди склала 693 млн євро. Wind зберегла за собою 10% статутного капіталу Galata. Компанія уклала сервісну угоду з Galata терміном 15 років на обслуговування обладнання.


Vimpelcom об'єднує операторів в РФ, Італії, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Вірменії, Грузії, Киргизії, Лаосі, Алжирі, Бангладеш, Пакистані, Бурунді, Зімбабве, ЦАР і Канаді. Vimpelcom є єдиним акціонером найбільшого українського мобільного оператора Київстар.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X