Власнику Київстару дозволили продати бізнес в Італії

31 серпня 2018, 18:46

Телекомунікаційний холдинг VEON отримав фінальне схвалення антимонопольного відомства ЄС на продаж своєї частки у спільному італійському бізнесі Wind Tre партнеру CK Hutchison Holdings Ltd.

Про це повідомили у прес-службі VEON.

У VEON очікують завершити транзакцію до 7 вересня.

Відзначимо, що в результаті операції холдинг отримає € 2,4 млрд. Кошти компанія планує використовувати для придбання активів Global Telecom Holding SAE в Пакистані і Бангладеш.

Відео дня

Частина коштів (близько $1,1 млрд) компанія направить на скорочення боргу групи. Як очікується, за підсумками угод коефіцієнт борг/EBITDA досягне 1.8, що значно нижче цільового показника в 2.0.

Ще приблизно $400 млн буде використовуватися для спрощення корпоративної структури компанії і на ринки, що розвиваються.

Нагадаємо, що на початку липня VEON уклав угоду з CK Hutchison Holdings Ltd. про продаж 50% в спільному бізнесі. Контроль над італійським бізнесом залишиться у CK Hutchison.


Міжнародна група Veon (раніше - VimpelCom Ltd.) є акціонером найбільшого українського оператора мобільного зв'язку Київстар. Акції групи котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі NASDAQ.

Найбільшим акціонером Veon є LetterOne, що входить в Альфа-груп Михайла Фрідмана і партнерів - їй належить 47,9% акцій. Ще 19,7% володіє норвезький холдинг Telenor. Наразі free float компанії на Nasdaq становить 29,2%, після завершення угоди з Telenor free float холдингу досягне 43,8%. Ще 8,3% групи перебуває під управлінням голландського трасту - штіхтінга.

Показати ще новини
Радіо NV
X