Власник Епіцентру зацікавився придбанням футбольного клубу Карпати

10 жовтня 2018, 13:40

Співвласник гіпермаркетів Епіцентр і Нова лінія Олександр Герега веде переговори про покупку футбольного клубу Карпати (Львів).

Про це він розповів у інтерв'ю виданню ua.tribuna.

"Я не можу на 100% відповісти на ваші запитання. Ми любимо футбол, тому я не можу сказати, що такого процесу не існує. Такого плану питання вирішуються або за одну годину, або тривають роками. Є певні нюанси", - сказав Герега.

Відео дня

У той же час він ухилився від відповіді на запитання про деталі переговорів, що ведуться з Петром Димінським і Ігорем Коломойським.

"Не можу коментувати цю інформацію, адже вона є закритою. Хочу сказати одне - Карпати повинні мати майбутнє. У них для цього є все необхідне", - додав він.

Зазначимо, що згідно з даними реєстру юридичних та фізичних осіб, на кінець 2017 року засновниками Клубу професійного футболу Карпати були дві компанії з Британських Віргінських островів, одна з яких заснована громадянином Кіпру, а друга - Димінським і ще одним громадянином Кіпру.


Епіцентр К створено у 2003 році. Перший його гіпермаркет було відкрито у Києві в грудні того ж року. Згідно зі звітом Антимонопольного комітету за 2017 рік, частка мережі будівельних гіпермаркетів Епіцентр на ринку Києва становить 53%.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 26 лютого 2018 року, учасниками Епіцентр К є Олександр Герега (81,1%), Галина Герега (18,7%) і Тетяна Суржик (0,055%). Статутний капітал гіпермаркету становить 158,6 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X