Власник Amazon відібрав у Гейтса першість в рейтингу мільярдерів

6 березня 2018, 16:10

Засновник і глава американського гіганта електронної торгівлі - компанії Amazon - Джефф Безос вперше посів перше місце в рейтингу світових мільярдерів журналу Forbes.

Так, Безос став єдиною людиною в рейтингу з 12-значними статками, які підскочили на $39 млрд. Видання оцінило його статки в $112 млрд. У Forbes відзначають, що це найбільший річний стрибок в історії.

Відео дня

У той же час, співзасновник Microsoft Білл Гейтс посів друге місце в рейтингу зі статком $90 млрд. Розрив між мільярдерами - найбільший вперше з 2001 року, відзначають у виданні.

Третє місце займає американський інвестор Уоррен Баффет зі статком $84 млрд.

Безос вперше потрапив до трійки світових мільярдерів рік тому. За даними Bloomberg Billionaires Index (BBI), він став найбагатшою людиною у світі.

Нагадаємо, що з початку 2017 року ринкова вартість Amazon збільшилася на $146,3 млрд.

Безос вперше перетнув позначку в $100 млрд у листопаді 2017 року на початку сезону святкових покупок, які збільшили дохід Amazon.


Безос є засновником і найбільшим акціонером Amazon - найбільшого у світі інтернет-магазину. Компанія управляє роздрібними сайтами Zappos і Audible, виступає в якості платформи для сторонніх постачальників і надає послуги хмарних обчислень.

Показати ще новини
Радіо NV
X