Влада Львова перевірить законність Яндекс.Таксі

21 лютого 2017, 11:02
Управління транспорту Львівської міської ради звернулося з офіційним листом до управління Укртрансбезпеки у Львівській області щодо законності діяльності сервісу пасажирських перевезень Яндекс.Таксі

"Міська рада Львова не видає дозволів на діяльність таксі. Це прерогатива державних органів влади - Фіскальної служби і Укртрансбезпеки, діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом міністрів України через міністра інфраструктури", - цитує Інтерфакс-Україна повідомлення департаменту економічного розвитку міськради.

Відео дня

Також у департаменті економічного розвитку повідомили, що підписаний наказ на демонтаж зовнішньої реклами, розміщеної без погоджень.

"Сьогодні видано наказ про демонтаж зовнішньої реклами бренду Яндекс.Таксі, яка розміщена по місту без погоджень. Як повідомили в КП Адміністративно-технічне управління, сьогодні вже демонтовані 70 табличок. Робота триває", - йдеться в інформації.


Нагадаємо, що Львів став п'ятим містом України, де працює Яндекс.Таксі. У минулому році він був запущений в Києві, Харкові та Дніпрі, а на початку цього місяця — в Одесі. Крім України сервіс доступний ще в п'яти країнах: Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстані та Росії.

Показати ще новини
Радіо NV
X