Влада Києва знайшла альтернативу маршруткам

7 листопада 2017, 10:37
Київська міська державна адміністрація (КМДА) закупить у Польщі трамваї Pesa з метою створити альтернативу маршрутним таксі

Про це заявив мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.

"Ми не будемо воювати з маршрутками. Ми їх просто витиснемо доступним, комфортним і сучасним громадським комунальним транспортом", - зазначив мер Києва.

Відео дня

За його словами, Київ закуповує польські трамваї Pesa 5-го покоління з низькою підлогою, кондиціонерами, Wi-Fi, які також мають тихий хід.

Кличко додав, що до кінця року столична влада планує укомплектувати рухомий склад на лінії швидкісного трамвая виключно сучасними трамваями п'ятого покоління.

Крім того, додав Кличко, столична влада при закупівлі польських трамваїв висунула умову - запуск у Києві сервісного центру для їх обслуговування.

"А в планах на майбутнє - підприємство великогабаритної збірки трамваїв у Києві. І впевнений, що вже незабаром містом рухатимуться трамваї, на яких буде написано «зроблено в Україні», «зроблено в Києві»", - зазначив Кличко.

Нагадаємо, що в липні польська компанія Pesa виграла торги на поставку Києву 40 од. низькопольних 26-метрових трамваїв, обігравши Електронтранс.

Так, польська компанія запропонувала трамваї за 1,813 млрд грн при очікуваній сумі закупівлі 1,946 млрд грн. При цьому Pesa спочатку пропонувала їх за 1,846 млрд грн.

Пізніше Кличко в інтерв'ю НВ заявляв, що польська компанія Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz Spółka Akcyjna (Pesa) відкриє в Києві завод з виробництва трамваїв.

Показати ще новини
Радіо НВ
X