Влада Києва прокоментувала арешт рахунків столичного метрополітену

27 березня 2017, 15:30
408
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: tsn.ua

У КМДА переконані, що арешт рахунків Київського метрополітену - спланована диверсія

У Київській міській державній адміністрації (КМДА) вважають, що арешт рахунків КП Київський метрополітен є спланованою диверсією для дестабілізації одного з основних транспортних підприємств столиці, і сподіваються на санкції у відношенні ТОВ Укрросслізинг, на користь якого можуть стягнути 2 млрд грн

"На наше глибоке переконання, це (арешт рахунків за рішенням Київського апеляційного господарського суду – ред.) схоже на чітко сплановану диверсію з метою дестабілізувати роботу одного з основних транспортних підприємств столиці", - цитує Інтерфакс-Україна слова керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка.

Він зазначив, що арешт рахунків ставить під загрозу функціонування комунального підприємства, що робить неможливою виплату заробітної плати працівникам, а також належну експлуатацію та ремонт рухомого складу.

Бондаренко визнав, що боргові зобов'язання КП Київський метрополітен є, але не в тому обсязі, який визначив суд.

"Перш ніж оплачувати 2 млрд грн з кишені киян, ми повинні чітко розібратися в законності чи незаконності відповідної додаткової угоди", - заявив чиновник.

"Місто сподівається на те, що Кабінет міністрів України, і РНБО, і Генеральна прокуратура належним чином відреагують на звернення (Київської міської ради – ред.). Ми очікуємо на можливість введення санкцій щодо цієї компанії і головне – не дати можливість безпідставно списати з рахунків комунального підприємства Київський метрополітен або міста 2 млрд грн", - сказав він.

Бондаренко також зазначив, що комісія Київради встановила, що є прямий зв'язок ТОВ Укрросслізинг з російською компанією ТОВ Веблізинг, яка є дочірньою компаній Внешекономбанку Росії.

Нагадаємо, депутати Київської міської ради 23 березня ухвалили рішення звернутися до президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони (РНБО) щодо розгляду питання заборгованості КП Київський метрополітен на засіданні РНБО, оскільки ситуація, що склалася, може загрожувати зупинкою столичного метро.

Раніше комунальне підприємство Київський метрополітен заявляло про арешт рахунків підприємства з 16 березня.

Вибір редакції

Фінанси

Сьогодні, 15:54

article_img
Британія відбирає гроші сумнівного походження у сина екс-прем'єра Молдови
Food&Drink

Сьогодні, 12:18

article_img
Шеф без татуювань і ресторан року в ПАР. У Парижі роздали премії World Restaurant Awards
Знаменитості

Сьогодні, 14:15

article_img
Помер Карл Лагерфельд. 10 цитат легендарного кутюр'є

Головне

Компанії/Ринки

Сьогодні, 12:09

article_img
Wizz Air з травня запускає два нових рейси з Києва
Події

Сьогодні, 10:27

article_img
Балуха етапували голодним і без речей - правозахисники
Події

Сьогодні, 16:12

article_img
В Одеській області розгромили офіс штабу Порошенка