Влада Києва підтвердила підвищення цін на проїзд

24 травня 2017, 12:25
Київська міська державна адміністрація має намір підняти ціни на проїзд у муніципальному транспорті на 1 грн: в метро до 5 гривень, в наземному транспорті до 4 грн з 15 липня у зв'язку із зростанням цін на електроенергію та збільшенням мінімальної зарплати

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає УНІАН.

"Сьогодні ми починаємо процедуру громадського обговорення підняття тарифів у комунальному транспорті. Мова йде про підняття тарифів у метрополітені до 5 грн, а в автобусі, трамваї, тролейбусі і фунікулері до 4 грн. Підняття тарифів дасть можливість покрити витрати на електроенергію, яка піднялася в 5 разів, і зарплату співробітникам", - сказав він.

Відео дня

Раніше Київська міська державна адміністрація заявила, що підвищення вартості проїзду у комунальному транспорті не може відбутися до проведення громадських слухань.

Нагадаємо, згідно з проектом розпорядження, опублікованому на сайті відомства 23 травня, вартість 1 поїздки в метро становитиме 5 гривень, а в наземному комунальному транспорті (автобус, трамвай, тролейбус та фунікулер) - 4 гривні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X