Влада Києва оголосила переможця конкурсу на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту за 6 мільярдів

5 квітня 2017, 13:27
ТОВ Еко-Буд-Трейд (Київ) стало переможцем минулого 31 березня відкритого конкурсу на будівництво столичного Подільсько-Воскресенського мосту

Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА), передає Інтерфакс-Україна.

За словами директора департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА Костянтина Федотова, наведеним у повідомленні, конкурс на спорудження мосту проводився окремо по двох його ділянках: мостовому переходу через Дніпро від вул. Межигірська до дамби Русанівських садів, і від дамби до бул. Перова. В обох випадках переможцем стало ТОВ Еко-Буд-Трейд.

Відео дня

Згідно з повідомленням, ділянка над Дніпром компанія запропонувала побудувати за 4,3 млрд грн, а роботи на лівому березі обійдуться в 1,7 млрд грн. Ряд робіт по будівництву Подільсько-Воскресенського мосту компанія повинна завершити у 2017 році.

"Першочерговим завданням, поставленим у цьому році перед переможцем торгів, буде закінчення робіт по мосту через р. Дніпро: завершення монтажу арки, будівництво подорожніх споруд естакади на Рибальському півострові і лівоповоротному з'їзді, а також початок робіт на лівобережній частині мостового переходу на території Русанівських садів", - зазначив Федотов.

Нагадаємо, що за участю мера Києва Віталія Кличка місто домовився з німецькими фахівцями про проведення експертизи Подільсько-Воскресенського мосту. Для цього німецька сторона виділила €200 тис.

За планами керівництва міста, рух автотранспорту по даному мостовому переходу почнеться через три роки.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, ТОВ Еко-Буд-Трейд зареєстровано у 2014 році. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал підприємства становить 7 млн грн.

Станом на 5 квітня 2017 року єдиним учасником ТОВ і його кінцевим бенефіціаром є Максим Половко.

Показати ще новини
Радіо НВ
X