Включення Tesla в індекс S&P 500 не будуть розбивати на два етапи

1 грудня 2020, 09:29

Американського виробника електромобілів Tesla включать в індекс S&P 500 перед початком торгів у понеділок, 21 грудня. Від ідеї розбити процес на два етапи відмовилися.

Про це йдеться в повідомленні S&P Dow Jones Indices.

З огляду на велику ринкову капіталізацію компанії, яка становить $538 млрд, оператор індексу S&P, провів консультації з учасниками ринку щодо того, як краще включити її в індекс. Включення Tesla в S&P 500 в два етапи було б безпрецедентним кроком.

Відео дня

«Схоже, вони вирішили зірвати пластир. В кінцевому підсумку це менш по-руйнівному, ніж пробувати якийсь новий спосіб з найбільшим включенням в індекс», - сказав в коментарі Bloomberg головний стратег Interactive Brokers Стів Сосник.

Tesla займе сьоме місце серед 500 компаній індексу за показником ринкової капіталізації. Вона розміститься між компаніями Berkshire Hathaway і Visa.

Після оголошення S&P Dow Jones Indices про те, що компанію включать в індекс одним кроком, акції Tesla подорожчали більш ніж на 4% після закриття біржових торгів. Вчора вони подешевшали на 3,10% - до $567,6 в тому числі через побоювання, що S&P Dow Jones Indices відкладе включення компанії в індекс.

Всього в цьому році акції Tesla подорожчали приблизно на 580%, а з моменту оголошення про включення в S&P 500 - більш ніж на 40%.

Показати ще новини
Радіо НВ
X