Візит в ПриватБанк. Держвиконавці вилучають готівку у відділенні банку на Хрещатику

3 листопада 2016, 16:38
Державний виконавець проводить дії по опису та вилучення грошових коштів в касі перерахунку відділення ПриватБанку

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фінустанови, передає finclub.net.

"Сьогодні, 3 листопада, державний виконавець Відділу примусового виконання рішень Головного теруправління у Києві в рамках виконання зведеного виконавчого провадження про стягнення з Приватбанку на користь кримських вкладників Сажневой Н.В. і ТОВ Бривер 7 млн 376 тис. 743,31 грн проводить незаконні дії щодо опису та вилучення грошових коштів у касі перерахунку відділення Приватбанку, за адресою Київ, вул. Хрещатик 46-а", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

В Приватбанку пояснили, що кошти, які ДВС намагається описати і вилучити в касі перерахунку не належать банку, а належать клієнтам, що також суперечить нормам закону Про виконавче провадження.

У банку вважають, що такі дії ДВС були незаконні, оскільки виконавче провадження повинно бути розпочате за місцезнаходженням юридичної особи-боржника в Дніпрі у Відділі примусового виконання рішень Головного теруправління Дніпропетровської області

Раніше дане виконавче провадження вже відкривалося в Києві і за постановою начальника Відділу примусового виконання Києва передавалося в Відділ примусового виконання Дніпропетровська. Така передача була оскаржена Сажневою Н. В. в Деснянському районному суді Києва, який 21 вересня виніс негативне для визначення банку.

На підставі вищевказаного визначення відбулася незаконна передача виконавчого провадження з Дніпра назад до Києва, незважаючи на те, що визначення банком оскаржена в апеляційному порядку, про що 27 жовтня у Відділ Києва передано заяву з додатком ухвали апеляційного суду Києва від 26 жовтня по справі №754/6373/16-ц про відкриття апеляційного провадження. Засідання в суді апеляційної інстанції призначено на 9 листопада на 10:00 (суддя Українець Л. Д.).

«Крім того, діє визначення Індустріального районного суду Дніпропетровська від 21 березня по справі №202/1828/16-ц про заборону Державної виконавчої служби і її правонаступників здійснювати будь-яке стягнення щодо Приватбанку. Всі виконавчі дії державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Головного теруправління в Києві оскаржені банком в судовому порядку Дніпропетровський окружний адміністративний суд, відкриті провадження, призначені судові засідання», - кажуть в банку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X