«Моя мета». Ахметов пообіцяв відновити український Маріуполь

16 квітня, 19:01
Рінат Ахметов (Фото:Група Метінвест)

Рінат Ахметов (Фото:Група Метінвест)

Український бізнесмен Рінат Ахметов пообіцяв відбудувати металургійні підприємства у Маріуполі та допомогти відновити зруйноване російськими окупантами місто.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

У коментарі Reuters він наголосив, що його головна мета — повернутися до українського Маріуполя і допомогти відновити його.

Відео дня

«Моя мета — повернутися до українського Маріуполя та реалізувати наші плани, щоб маріупольська сталь, як і раніше, конкурувала на світових ринках. Я впевнений, що у повоєнному відновленні України СКМ як найбільший приватний бізнес країни відіграватиме ключову роль», — заявив він.

Бізнесмен також додав, що перебуває у щоденному контакті з керівниками Метінвесту, який керує заводами Азовсталь та ММК ім. Ілліча у Маріуполі.

Ахметов вірить у те, що українським військовослужбовцям вдасться відстояти Маріуполь.

«Маріуполь — це світова трагедія та світовий приклад героїзму. Для мене Маріуполь був, є і завжди буде українським. Я вірю, що героїзм наших воїнів захистить місто. Хоча розумію, як їм тяжко», — повідомив Ахметов.

Він також сподівається, що міжнародні партнери допоможуть у відновленні демократичної, незалежної та європейської України.

«Нам однозначно буде потрібна безпрецедентна міжнародна програма відновлення — План Маршалла для України. Упевнений, що після перемоги нашої країни у цій війні ми всі разом відновимо вільну, європейську, демократичну та успішну Україну», — підсумував він.

23 березня Ахметов заявив, що маріупольські меткомбінати ніколи не працюватимуть під російською окупацією.

Показати ще новини
Радіо НВ
X