«Претензій до моєї роботи не було». Вітренко прокоментував звільнення з Нафтогазу

13 травня 2020, 18:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами виконавчого директора НАК Нафтогаз України Юрія Вітренка, керівництво компанії не критикувало його роботу, а просто повідомило про скорочення його посади в компанії.

"Мені ніхто не говорив, що хтось вважає мене не ефективним управлінцем. Мені просто дали наказ, в якому написано, що мою посаду скорочують", - розповів Вітренко в ефірі Радіо НВ в середу, 13 травня.

Відео дня

Також він заявив, що за підсумками 2019 року прибуток його команди перевищив прибуток всієї компанії. (З 2019 року Вітренко відійшов від загального керівництва в Нафтогазі, зайнявшись боротьбою з Газпромом).

За словами топменеджер Нафтогазу, дебіторська заборгованість компанії продовжує зростати, а видобуток падати.

За словами Вітренко, всі інші напрямки діяльності Нафтогазу або є збитковими, або показують "невеликий бухгалтерський прибуток".

Раніше глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв повідомляв, що чистий прибуток компанії в 2019 році від отримання компанією компенсації від російського Газпрому склала 55,7 млрд грн. При цьому, сумарний консолідований чистий прибуток компанії склав 63,3 млрд грн .

Нагадаємо, що чутки про те, що в Нафтогазі шукають заміну Вітренко, ходили з початку квітня.

8 травня стало відомо, що наглядова рада Нафтогазу створив посаду головного директора виконавчого Групи Нафтогаз і призначив на цю посаду Отто Ватерландера . При цьому в компанії існувала посада виконавчого директора, яку з 2018 року обіймав Юрій Вітренко.

До цього у Вітренко був довгий конфлікт з Андрієм Фаворова , який з кінця 2018 був керівником інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу. Фаворов пішов з компанії Пропозиції 1 квітня 2020 року .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X