Нафтогаз до сих пор не получил контроль над облгазами Фирташа — глава компании

14 вересня, 09:52
Юрій Вітренко, голова правління НАК Нафтогаз України (Фото:Олександр Медведєв / НВ)

Юрій Вітренко, голова правління НАК Нафтогаз України (Фото:Олександр Медведєв / НВ)

Глава НАК Нафтогаз Украины Юрия Витренко пожаловался, что компания до сих пор не получила контроль над облгазами компании Дмитрия Фирташа.

НАК Нафтогаз України поки що так і не отримав контролю над облгазами з групи РМК Дмитра Фірташа після того, як держава юридично передала їх до управління державної компанії.

Відео дня

Про це заявив голова держкомпанії Юрій Вітренко під час брифінгу.

"Було ухвалено рішення, щоб передати облгази в управління Нафтогазу, але це рішення поки не реалізовано", - зазначив голова НАК.

За словами Вітренко, компанія зі свого боку здійснює всі необхідні для отримання контролю дії, проте стикається з опором з боку менеджерів РГК.

Зокрема, він зазначив, що керівництво облгазів все сприймає недружньо і фактично протистоїть спробам Нафтогазу отримати управлінський контроль над цими облгазами, зазначив голова НАК,

Також Вітренко згадав рішення судів, які блокують можливості компанії керувати цими облгазами. Наразі Нафтогаз подає на них апеляції.

«Ситуація у процесі. Поки що ми не можемо сказати, що ми вже почали управляти та реально контролювати ці облгази Фірташа», — підсумував Вітренко.

Нагадаємо, що наприкінці травня 26 компаній із розподілу газу передали до управління держави.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X