Витрати на СБУ і ГПУ потрібно урізати - Данилюк

10 травня 2018, 20:15

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив про необхідність скорочення витрат на Генеральну прокуратуру України (ГПУ) і Службу безпеки України (СБУ).

Про це він заявив в інтерв'ю НВ.

"В першу чергу це Генеральна прокуратура. Сьогодні у нас кількість прокурорів на тисячу чоловік населення найвища в Європі. Далі - Служба безпеки. Я в першу чергу маю на увазі економічні підрозділи. Краще на контррозвідку виділяти більше грошей, адже вона реально захищає нашу незалежність. У скороченні бюджетів ГПУ і СБУ ми не тільки економимо витрати, але ще і даємо додаткові стимули для розвитку економіки", - сказав міністр.

Відео дня

За його словами, таке скорочення буде компенсатором втрат при веденні податку на виведений капітал, який не підтримали у Міжнародному валютному фонді (МВФ) через ризики для економіки.

"Навіть якщо будуть втрати для бюджету, а з огляду на те, що у перші роки вони будуть, ми повинні знайти компенсатори", - додав Данилюк.

Нагадаємо, на початку грудня 2017 року президент Петро Порошенко заявив, що введення податку на виведений капітал в 2018 році скасовується. Податок введуть у 2019 році.

Пізніше в ГФС заявляли про 80-мільярдні збитки після введення податку на виведений капітал.

У Державній фискальній службі також відзначали, що платниками податку на виведений капітал є виключно юридичні особи. При цьому, фізичних осіб-підприємців даний податок не стосується.

12 березня 2018 року Європейська бізнес-асоціація заявила, що стурбована оподаткуванням на виведений капітал господарських операцій, здійснюваних на звичайних ринкових умовах. Також про ризики для України від введення податку на виведений капітал заявляли в МВФ.

Читайте інтерв'ю з Олександром Данилюком в свіжому номері журналу Новое Время - №17 від 10 травня 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X