Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Виробництво легкових автомобілів в Україні б'є рекорди

11 липня 2017, 18:19
2651
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Левова частка нових машин в червні зійшла з конвеєра заводу Олега Боярина - Єврокару (Skoda) - 526 од. Цей показник виріс більш, ніж у півтора рази відносна червня минулого року

Фото: eurocar.com.ua

У червні на українських заводах було випущено 725 нових легкових автомобілів

Цей показник більш, ніж в два рази перевищує результати виробництва червня минулого року, повідомляє галузева асоціація Укравтопром.

Левова частка нових машин зійшла з конвеєра заводу Олега Боярина - Єврокару (Skoda) - 526 од. Цей показник виріс більш, ніж у півтора рази відносна червня минулого року, але скоротився на 7% в порівнянні з травнем поточного.

Решта 199 нових машин були зроблені на Запорізькому автомобілебудівному заводі (ЗАЗ). Примітно, що в червні минулого року ЗАЗ не справив жодного легкового автомбіля.

При цьому ЗАЗ також наростив їх випуск більш, ніж в 2 рази в порівнянні з травнем поточного року, коли випустив першу з початку року партію автомобілів - 94 машини.

Всього за січень-червень на українських заводах було вироблено 3078 машин, що на 88% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Єврокар за цей період справив 2785 машин (+ 71%), а ЗАЗ наростив випуск з 4 од. до 293 од.

Раніше повідомлялося, що українці масово пересідають на нові автомобілі.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися